İmdb Puanı 7.1 olan Film İnsan Robot / Chappie
Son derece mükemmel ve izleyicisinin büyük beğenisini kazanmıştır.Film kalitesi ve konusu ile kendisine seyircisinden büyük bir ilgi toplamıştır.Biz ekibimiz adına tavsiye film olarak hazırlayıp sunduk kesinlikle izlenmesini öneririz.
NOT:Filmde bir robotun kendisini insan bilincinde eğitmesini ve yaratıcına olan bağlılığını anlatmaktadır.Duygu ve aksiyon dolu bir fillm.İzlerken her duygudan çokca hissedilen bir film olmuştur. İnsan Robot / Chappie
6 Kanal ORiJiNAL TÜRKÇE DUBLAJ
BRRip – Türkçe Dublaj 1080p – 720p Hd kalite Turbobit indirme seçenekli
Güney Afrika’nın Johannesburg şehrinde geçen hikayenin başkarakteri Chappie isminde üstün zekaya sahip bir insan, hatta bir robot! Doğumu sırasında iki düzenbaz suçlu tarafından kaçırılan Chappie, tuhaf aile tarafından evlatlık edinilir. Doğumuyla birlikte kendine bahşedilen yeteneği ise hayatı boyunca başına türlü belalar açacak cinstendir. Bilimkurgu ve komedi türlerindeki filmin yönetmeni, ‘District 9’ adlı düşük bütçeli yapıtıyla bilimkurgu türüne bambaşka bir boyut kazandırdıktan sonra ‘Elysium’ filmiyle izleyici karşısına çıkan Neill Blomkamp. Filmin başrollerindeyse Hugh Jackman, Sigourney Weaver ve Sharlto Copley bulunuyor.
http://www.imdb.com/title/tt1823672/


…:::: TURBOBİT ::::….