Menü

Hostel Part I – II – III ( Otel 1 – 2 – 3 ) ( 2005 – 2007 – 2011 ) TR/ENG 720p Bluray indir

2 Kasım 2016 - 720p Hd Film indir (Dual)
Hostel Part I – II – III ( Otel 1 – 2 – 3 ) ( 2005 – 2007 – 2011 ) TR/ENG 720p Bluray indir

Hakkında
Üniversite mezunu iki gencin sırt çantalarıyla yaptıkları Avrupa gezisini konu alıyor. Paxton ve Josh, sonunda sırt çantalı Amerikalıların nirvanası olarak bilinen öğrenci pansiyonuna gelirler. Bu özel yer bir Slovak kasabasının dışındadır ve güzel oldukları kadar da çaresiz Doğu Avrupalı kadınlarla doludur. İkili çok geçmeden egzotik güzeller Natalya ve Svetlana’yla yakınlaşırlar.

Geçtiğimiz Ocak ayında, yazar-yönetmen Eli Roth sinemaseverleri kanlı film “HOSTEL/OTEL”le dehşete sürükledi ve film gişelerde en üst sıraya yerleşerek 2006’nın bir numaralı filmi oldu. Bir yıl sonra, Roth bizi her şeyin başladığı yere geri götürüyor, ama bu kez insan beyninin daha derin ve karanlık noktalarına yolculuk ediyoruz.
“HOSTEL 2/OTEL 2″de, Roma’da seyahat eden üç genç Amerikalı haftasonunu geçirmek üzere güzeller güzeli, sofistike bir Avrupalı tarafından egzotik ve doğal bir ‘spa’ya davet edilir. Kadın orada gevşeyecekleri, yenilenecekleri ve arkadaşlıklarını pekiştireceklerine dair gençleri temin eder.
Genç kızlar aradıkları vahayı orada bulacaklar mı? Yoksa bir açık arttırmanın kurbanları olmaya, dünyanın dört bir yanından iğrenç arzularını doyurmak için gizlice gelen hastalıklı ve ayrıcalıklı kişilerin fantezilerinde birer piyon olmaya mahkumlar mı?

Dört arkadaş Las Vegas’ta bekârlığa veda partisi yaparken, özel Strip partisine katılmaları için
seksi iki escort kız tarafından kandırılırlar. Oraya vardıklarında dehşete kapılırlar çünkü
işkençe oyununun içine düşmüşlerdir.
Burada Elite Hunting Club’u şehrin en sadist gösterisine ev sahipliği yapmaktatır
http://www.imdb.com/title/tt0450278/
http://www.imdb.com/title/tt0498353/
http://www.imdb.com/title/tt1255916/…:::: TURBOBİT ::::….

http://turbobit.net/download/folder/1939764

İYİ SEYİRLER

Bir Cevap Yazın