Lanetliler Kraliçesi – Queen of the Damned – (2002) 720p DUAL Bluray indir


Lanetliler Kraliçesi – Queen of the Damned – (2002) 720p DUAL Bluray indirOnun zamanıdır. Onun yeridir. Bütün vampirlerin kötü ruhlu annesi yönetmeye hazırdır! Aaliyah Anne Rice’ın “The Vampire Chronicles” adlı romanından uyarlanan şık, şok edici bu filmde başrolü oynuyor. Stuart Townsend daha önceden Anne Rice’ın “Vampirle Görüşme” adlı filminden tanıdığımız Lestat adlı ölmeyen anti- kahramanı oynuyor. Bu sefer Lestat, piercing ve dövmelerle dolu bir dünyada kabul görür. O bir rock star’dır. Tarzı ve sarhoş edici müzikleri, çok güçlü olan Akasha’yı baştan çıkarır..
http://www.imdb.com/title/tt0238546/
Okumaya devam et

The Anomaly (2014) BluRay DUAL 1080p indir

Orijinal TÜRKÇE DUBLAJ 6 Kanal
Eski bir asker esir alınıp kaçırılır ve minibusun arkasında uyandığında yalnızca o vardır. Olayları anlaması 1 dakikadan az sürer. Artık herşey daha farklı olacaktır. Okumaya devam et

Eski Meksika’da Bir Gece – A Night in Old Mexico – Türkçe Dublaj indir

Eski Meksika’da Bir Gece – A Night in Old Mexico – 2013 – BRRip XviD – Tek Link Türkçe Dublaj
Yapımı : 2013 – İspanya
Tür : Dram

Çocukluğunu gençliğini yaşadığı bu toprakları terketmek yaşlı adam için oldukça zordu ülkesini terketmek zorunda kalması onu içten içe yıkmıştı ülkesinde son bir geçe daha geçirmek istiyordu son gecesi oldukça zor olacaktı Tek Link Türkçe Dublaj olarak hazırlanan film Eski Meksika’da Bir Gece – A Night in Old Mexico aksiyon film sevenlerin beğenisine sunulmuştur iyi seyirler dileriz
Oscarlı usta oyuncu Robert Duvall’in başrolde olduğu dramanın yönetmeni Emilio Aragon.

http://www.imdb.com/title/tt2308260/
Okumaya devam et

Hobbit Smaug’un Çorak Toprakları (2013) EXTENDED – Uzatılmış Versiyon – DUAL 1080p indir


NOT: Uzatılmış Yeni versiyon Orijinal TÜRKÇE DUBLAJ 6 Kanal 640Kbps AC3

Hobbit: Smaug’un Çorak Toprakları – The Hobbit The Desolation Of Smaug indir

Hobbit üçlemesinin ilk filmi olan Hobbit: Beklenmedik Yolculuk’un devam filmi olan yapımda Shire’lı Hobbit Bilbo Baggins, Thorin Meşekalkan’ı ve beraberindeki 12 cüce ile çıktığı yolculuğu doğuya, Kuytuorman’a doğru sürdürmektedir. Ejderha Smaug’un yıllardır hüküm sürdüğü Yalnız Dağ’a ve kayıp Erebor Cüce Krallığı’na ulaşmak için atıldıkları macerada başlarına yine akıl almaz belalar gelecektir. Ormanın girişinde Büyücü Gandalf’tan ayrılmak zorunda kalan ekip, dev Örümcek sürünün ağlarından kurtulduklarını sanarlarken, savaşı orman elflerinin esiri olurlar. Okumaya devam et

Hobbit Smaug’un Çorak Toprakları (2013) EXTENDED – Uzatılmış Versiyon – DUAL 720p indir

(YENİ )The Hobbit The Desolation of Smaug – Hobbit Smaug’un Çorak Toprakları (2013) EXTENDED 6 Kanal Türkçe SES 720p BluRay DTS DUAL uzatılmış versiyon

Hobbit: Smaug’un Çorak Toprakları – The Hobbit The Desolation Of Smaug indir

Orijinal TÜRKÇE DUBLAJ 6 Kanal 640Kbps AC3

Hobbit üçlemesinin ilk filmi olan Hobbit: Beklenmedik Yolculuk‘un devam filmi olan yapımda Shire’lı Hobbit Bilbo Baggins, Thorin Meşekalkan’ı ve beraberindeki 12 cüce ile çıktığı yolculuğu doğuya, Kuytuorman’a doğru sürdürmektedir. Ejderha Smaug’un yıllardır hüküm sürdüğü Yalnız Dağ’a ve kayıp Erebor Cüce Krallığı’na ulaşmak için atıldıkları macerada başlarına yine akıl almaz belalar gelecektir. Ormanın girişinde Büyücü Gandalf’tan ayrılmak zorunda kalan ekip, dev Örümcek sürünün ağlarından kurtulduklarını sanarlarken, savaşı orman elflerinin esiri olurlar.
Okumaya devam et

Cehennem Melekleri 3 – The Expendables 3 (2014) Tek Link indir

Cehennem Melekleri 3 – The Expendables 3 2014 BRRip XviD Türkçe ALTYAZI TAKİP Tek Link

Cehennem Melekleri 3 – The Expendables 3 indir
Aksiyon Filmi olarak büyük ilgi gören ve kalite acısından iyiler arasında olan Film Cehennem Melekleri 3 – The Expendables 3 Filmin sahneleri ses kalitesi aynı zamanda oyuncu kadrosu mükemmel Barney (Sylvester Stallone), Christmas (Jason Statham) Cehennem Melekleri‘nde büyük başarı yakalamış ve Film’e büyük bir başarı katmış isimlerdir.

Barney (Sylvester Stallone), Christmas (Jason Statham) ve ekibin geri kalanı Barney i yıllar önce Cehennem Meleklerini topalayan kurucuları Conrad Stonebanks (Mel Gibson)ile karşı karşıya gelirler ve olay öyle bir boyut alırki Stonebanks silah kaçakcısıdır be Barney’in öldürmek zorunda kalmış biri olur aralarında geçen bu olay aslında tam olarak bu şekilde değildir Stonebanks ölmemiştir öldürdüklerini düşünmüştüler fakat hala yaşıyor ve şimdi intikam zamanı Stonebanks,dedir.Cehennme Meleklerinin sonunu getirmek için tekrar döönmüştür onların sonunu getirmek ve intikamını almak için doğru zamanı beklemiştir şimdi doğru zamanıdır Nefes kesen aksiyon Filmi Türkçe Altazı olarak sunulmuştur Tek Part olan Film Cehennem Melekleri 3 – The Expendables 3 keyifle izleceğiniz ve izlerken aksiyona doyulacak bir Film’dir İyş Seyirler Dileriz
http://www.imdb.com/title/tt2333784/

Okumaya devam et

Jersey Boys 2014 ( BRRip XviD ) Tek Link indir

Jersey Boys; müzikal bir biyografi, zor zamanlar ve kişisel çarpışmalar, bir jenerasyonun sembolü haline gelen müziklerle anlatılan bir grup arkadaşın hikayesi olan film bu arkadaş gurubunun kalbine ulaşıyor ve oradaki derin ilişkileri anlatıyor.

New Jersey’nin sokaklarında öğrenilenlere de odaklanan filmde bir çok zorluk da gözler önüne seriliyor: kumar borcu, mafya tehditleri , aile dramları.

http://www.imdb.com/title/tt1742044/
Okumaya devam et

Çocuk Gözü 3D – The Childs Eye 3D – ( TR/CHi ) 3d filmindir izle

http://www.imdb.com/title/tt1314170/

Siyasi bir ayaklanmanın ardından, Tayland’taki havaalanının kapanması yüzünden evlerine dönemeyen Rainie ve arkadaşları, mecburen eski ve yıkık dökük bir otelde kalırlar. Otelde üç tuhaf çocuk ve bir köpek yavrusu karşılaşmalarının ardından garip olaylar gerçekleşmeye başlar. Okumaya devam et

Alfa Ve Omega 3D ( 2010 ) TR/ENG – 3D tek link indir

http://www.imdb.com/title/tt1213012/
Ailece Izleyebileceğiniz Eğlence Dolu Bir Film!

İzlerken sizi kahkahalara boğacak bu eğlenceli yol hikayesine siz de ailecek katılın. Birbirinden farklı özelliklere sahip iki kurt Kate ve Humphrey park görevlilerince yakalanır ve yeni bir yere gönderilmek üzere uzun bir yolculuğa çıkarılır. Şaşkın bir kaz ve geveze ördek arkadaşının da yardımıyla Kate ve Humphrey, onları kimsenin durdurmasına izin vermeyecektir. Yol boyunca her ne kadar zıt olsalarda birlikte ne kadar iyi bir takım olduklarını öğreneceklerdir. Kilometrelerce süren bu eğlence ve vahşi komediyi sakın kaçırmayın! Okumaya devam et

Winx Club: Sihirli Macera 3D – TR/ENG – 3dfilmindir

Winx Club 3D: Sihirli Macera 2010 – 3D Half SBS – 1080p Türkçe İngilizce Dil Seçenekli
Alfea Peri Okulu’ndaki parti, Trix cadılarının saldırısı ile bozulur, onlarla uğraşmak ise Winx perilerine kalır. İyi ve kötü sihir arasındaki dengeyi sağlayan Hayat Ağacı’nı bulan Eskiçağ Cadıları yine Stella, Layla, Tecna, Muisa, Flora ve Bloom’un peşine düşer. Yaptıkları güçlü bir sihir ile dengeyi bozarlar. Güçlerini yitiren Bloom ve arkadaşları kötü cadılarla yüzleşmek zorunda kalırlar.
http://www.imdb.com/title/tt1618450/
Okumaya devam et

Çakma Polisler – Let’s Be Cops – 2014 – BRRip – Tek Link indir

Üniversite yıllarından beri arkadaş olan Justin Miller (Damon Wayans, Jr.) ve Ryan O’Malley’nin (Jake Johnson) hayatı, gittikleri bir maskeli balonun ardından değişir. Baloya polis kostümüyle giden ikili, bir anda herkesin dikkatini çektiklerini, insanlardan saygı gördüklerini, kadınlara daha çekici geldiklerini farkederler. Bu oyunu daha ileri götürerek polis arabası ve techizatlarını edinen kahramanlarımız, suçluların da dikkatini çekmeye başladıktan sonra nasıl bir belaya bulaştıklarını farkederler. Gerçek polisler ve gerçek suçluların arasında kalmışlardır.
http://www.imdb.com/title/tt1924435/ Okumaya devam et

Kaos – Chaos 2005 ( BRRip XviD ) Türkçe Dublaj

Quentin Correns Born köprüsünde olan bir kazada yapmaması gerektiği halde rehineyi vurduğu için teşkilat tarafından açığa alınmıştır. Olaydan bayağı bir süre sonra bir banka soygunu gerçekleştirilir. Bir kişi vurularak hayatını kaybetmiştir ve soygunun başkanı* Lorenz Corren*s’i istemektedir.İstek yerine getirilir ve Correns e birde zeki bir yardımcı genç dedektif verilir. Banka soygunu ucuz atlatılır fakat hiçbirşeyin çalınmadığı fark edilir. Kameralar elektrik kesintisinden dolayı çalışmadığı için hiçbirşeyi kaydetmediği için herkesin aklında bir soru kalır.
http://www.imdb.com/title/tt0402910/
Okumaya devam et

Aşk Oyunu ( 2014 ) Sansürsüz Yerli Film indir

Galatasaray fanatiği olan Cevat, İstanbul’da yaşayan Mengenli profesyonel bir aşçıdır. Bir gece rüyasına giren babasından Galatasaray’ın şampiyon olmasıyla ilgili tüyolar alır ve hayatını değiştirecek bir adım atar.

http://www.imdb.com/title/tt3588492/
Okumaya devam et

Zamanda Yolculuk – Saving Santa 2013 ( BRRip ) Türkçe Dublaj

Noel babanın ellerinden bir tanesinin kuzey kutbunda beklenmedik bir görevi vardır. Bu da Noel Baba’yı kurtarmak ve bu bilinmeyen tehdidi keşfetmek olacaktır.
http://www.imdb.com/title/tt2204315/
Okumaya devam et

Mc Dandik ( 2013 ) Orijinal Yerli Film indir

Öksüz ve yetim bir çocuk olarak büyüyen Dandik, hayatı boyunca çeşitli sorunlarla karşılaşmış ve herbirini tek başına halletmeyi başarmıştır. Bir gün seneler önce kaybettiği çocukluk aşkı Aslı ile karşılaştığında ise hayatı değişir. Dandik, aşkının peşinden gitmeye kararlıdır ancak o esnada karşısında beklenmedik bir düşman vardır.

Bu kötü adamı alt etmeye çalışırken çeşitli zorluklar ve engellerle karşılaşır ancak aşkından vazgeçmeyi bir an bile aklından geçirmez. Dandik’in tek isteği mutlu bir hayat kurmaktır ve bu yolda tek yardımcısı en yakın arkadaşı Fiko olacaktır.

Yönetmenlik koltuğu ve senaryo aşamasında Ragga Oktayve Cem Yaz ikilisinin bulunduğu filmin oyuncu kadrosunda Ragga Oktay, Zerrin Arıkan, Sümer Tilmaç ve Lemi Filazof gibi isimler bulunuyor.

http://www.imdb.com/title/tt3347944/
Okumaya devam et