Menü

Çılgın Dostlar Üçleme – 2006-2008-2010 Türkçe Dublaj indir

25 Şubat 2016 - Tek Link Türkçe Dublaj, Türkçe Dublaj Divx Film indir
Çılgın Dostlar Üçleme – 2006-2008-2010 Türkçe Dublaj indir

Open Season (2006)
Bu keyifli animasyonda mutlu ve evcilleşmiş bir boz ayı olan Boog, dünyaya geldiğinden beri parkın koruyucusu olan Beth’in yanında yaşamıştır. Uzun yıllar önce bir gün Beth onu zor bir anda kurtarmış, sonra da yanına almıştır. Boog ise hep huzurlu ve güvenli bir hayata sahip olmuştur. Dahası herkes tarafında da çok sevilmektedir. Ancak bir gün Elliot adında son derece deli dolu bir geyik ile tanışır. Öyle ki o vakte kadar sakin bir düzende yaşamış olan Boog, yeni arkadaşının etkisi ile gece alemlerine akar. Yalnız keyif ve heyecan dolu gibi görünen gecenin sonu beklenmedik süprizlerle gelecektir.

Open Season (2008)
Türlü alengirli maceralara, çılgınlık ötesi heyecan dolu koşuşturmacalara ve sevimli kahramanlarımızın yaramazlıklarına hazır mısınız? Zira haşarı elemanlar Boog ve Elliot daha büyük çılgınlıklar için kasabaya geri döndü! Elliot, Giselle’e gönlünü çok feci kaptırmış, ona adeta sırılsıklam aşık olmuştur. O esnada Mr. Weenie bir grup şımarık ev hayvanı tarafından sahibine götürülmek için kaçırılınca işler sarpa sarar. Boog, Elliot, McSquizzy, Buddy ve ormanın tüm sakinleri bir plan hazırlayarak sosise benzeyen arkadaşlarını kurtarmayı kendilerine görev bilirler. Bu plan onları ev hayvanlarının dünyasına götürür. Düşmanları olan ev hayvanlarıysa, oyuncak kaniş Fifi’nin de engeliyle, Mr. Weenie’yi savaşmadan bırakmama kararındadırlar.

Open Season (2010)
Boog, en yakın arkadaşıyla daha fazla birlikte takılmanın düşlerini kurmaktadır. Bu uğurda bir seyahat planı hayata geçirecektir. Ancak büyük bir sorun vardır. Zira, en sevdiği arkadaşı Elliot Boog’u değil, ailesini yeğler. Hayal kırıklığına uğrayan Boog yolculuğu tek başına yapmaya karar verir ve gezgin bir Rus sirkine dahil olarak yaşamına bir heyecan katar. Boog burada Doug isminde, sirkte çalışmaktan bıkmış tembel ve pasaklı boz ayı Doug ile tanışır. Doug’un tek hayali sirkten kurtulup, vahşi hayata dönmektir. Boog’u bu konuda ikna eden Doug, hayalini gerçekleştirmek için eğlenceli bir kaçış planı hazırlar. Kahramanlarımız başarılı olabilecekler midir, yoksa sirkteki tutsaklık günleri sürecek midir?

…:::: TURBOBİT ::::….

http://turbobit.net/zskckz7fbw25.html
http://turbobit.net/lbmmb7frdj2i.html
http://turbobit.net/u746ysb52hs7.html

….:::: KEEP2SHARE :::……
http://k2s.cc/file/7613d43a6e969/Cilgin.Dostlar.2006.BRRip.TRDUB.avi

http://k2s.cc/file/d12db0d298e21/Cilgin.Dostlar.2.2008.BRRip.TRDUB.XviD.avi


http://k2s.cc/file/66de5982737c4/Cilgin_Dostlar_3.avi

İYİ SEYİRLER

Bir Cevap Yazın