Menü

Tek Link +18 Türkçe Dublaj Film indir

4 Şubat 2016 - Tek Link Türkçe Dublaj, Türkçe Dublaj Divx Film indir
Tek Link  +18 Türkçe Dublaj Film indir


20 Gece ve Yağmurlu Bir Gün | 20 nuits et un jour de pluie | 2006 | DVDRip | Türkçe Dublaj
Metres – Une vieille maitresse – 2007 – DVDRip – Türkçe Dublaj
Tavan Arası (Sansürsüz +18) Türkçe Dublaj Tek Link İndir
Soğuk Duş 2005 (Sansürsüz +18) Türkçe Dublaj Tek Link
Mutlu Azınlık 2010 (Erotik +18) Türkçe Dublaj Tek Link
Hayatın Benim Türkçe Dublaj
Not: Film +18 sahneler içerir.

 

Geçmişini unutmak için uzakdoğu’ya giden bir kadın ve sevdiği her şeyi geride bırakarak Paris’e gelen bir adam… Geride bırakılan ve unutulmak istenen anılar yığınıyla dolu bu iki hayatın yolları bir gece ansızın Paris’te kesişiverir.

Artık geride bırakılmak istenen ‘geçmiş’lerle birlikte o an ve birlikte geçirilecek “20 Gece ve Yağmurlu Bir Gün” vardır.

Eric Nguyen ile Natalia Worner’ın rol aldığı filmde yönetmen koltuğunda Lam Le oturuyor. Farklı ruh halleri içerisinde sorunlu geçmişleriyle yüzleşen bu iki karakterin sözlerden çok dokunuşlarla ilerleyen birlikteliği, sadece kendileri için değil, dünya için de önemli olaylara gebedir.

Metres – Une vieille maitresse – 2007 – DVDRip – Türkçe Dublaj

Paris, 1835. Çapkın ve ahlaksız Ryno de Marigny’nin, saf ve temiz aristokrat kızı Hermengarde ile gerçekleşecek evliliği herkesin dilindedir. Ancak iki sevgilinin aşkını görmezden gelerek dedikodu yapanlar, genç adamın zaafını bilmektedirler. Nitekim de Marigny, ateşli bir İspanyol fahişesi olan Vellini ile 10 sene süren tutkulu bir aşk yaşamıştır ve onun nefesini hala ensesinde hissetmektedir. Bu mahremiyet, gizem ve aldatma girdabından sadece bir çift kurtulacaktır…
http://www.imdb.com/title/tt0437526/


Tavan Arası (Sansürsüz +18) Türkçe Dublaj Tek Link İndir

Carlo ve Amelia restoran sahibi bir çifttir. Utangaç yeğenleri Gianni de onlarla kalmaktadır. Birgün Marilena isimli genç ve seksi yeğenleri gelip onlarla kalmaya başlar.Carlo’nun gözü ondadır.Amelia ise mutsuz bir kadındır ve kafasında bazı düşünceler vardır.Gianni ise daha önce hiç cinsel deneyim yaşamamıştır.


Mutlu Azınlık 2010 (Erotik +18) Türkçe Dublaj Tek Link

Bir takı mağazasında çalışan Rachel, Vincent’la tanışır ve onun açıksözlülüğünden çok etkilenir. Rachel ve Vincent, eşlerini, Frank ve Teri’yi de yanlarına alarak bir akşam yemeği ayarlarlar. Birbirleriyle kaynaşan çiftler, kuraları belirlenmemiş bir eş değiştirme programı uygularlar. Ne var ki kıskançlık ve acımasızlık gibi duygular, yeni tabloda da kendilerine bir yer bulacaktır.


Soğuk Duş 2005 (Sansürsüz +18) Türkçe Dublaj Tek Link

Genç bir kız olan Vanessa ile iki genç arasında tuhaf bir yakınlaşma başlar.Erotik ögelerin ön planda olduğu aykırı bir film…

Hayatın Benim Türkçe Dublaj

Baş rolünde Angelina Jolie gibi rol model ve güzel bir kadının yer aldığı Taking Lives filmi sinema tarihine adını altın harfler ile kazdıran filmlerden bir tanesidir. Illeana scott karakterini canlandıran Jolie şehirdeki cinayetleri ve diğer suçları aydınlatan birisidir. İçinden çıkılamaz olayları çözmesiyle tanınan Scott bu sefer peşinde olduğu sersi katilin öldürdüğü insanların kimliklerini çalıp onların hayatını yaşaması üzerine işi bir hayli zordur. Seri katili yakalayıp olayı çözmek için uğraşan Scott’un bu sefer işi her zamankinden daha zordur.

…:::: TURBOBİT ::::….

http://turbobit.net/download/folder/1639680

 

İYİ SEYİRLER

 

Bir Cevap Yazın